Azteca Black Guitar Strap
Kód: 8401070010708Související produkty
Detailní popis produktu
Azteca Black Guitar Strap: Kytarový popruh Azteca, inspirovaný vznešeností Tenochtitlánu, nás přenese do Mexika se svým živým vzorem. Je to design, který se krásně hodí k jakékoli barvě kytary nebo baskytary.
Barevný vzor mísí černou, šedou, bílou a červenou a dokonale doplňuje černou podšívku a špičky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kytarové pásy - Right On Straps |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8401070010708 |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Veganská kůže |
| Minimální velikost: | 100 cm |
| Nastavitelná délka: | 150 cm |
| Nástroj: | kytara, akustická kytara, baskytara, mandolína, banjo, elektrická kytara |
| Polstrování: | 5 mm |
| Šířka pásu: | 6 cm |
| Země výroby: | Španělsko |
| Značka a výrobce: | Right On Strap, ADDRESS: C/ ARGENTINA, 6, 03750 PEDREGUER (ALICANTE) E-MAIL: info@rightonstraps.com |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
