Bond-80 Black
Kód: 8401010070700Související produkty
Detailní popis produktu
Tento extra široký pás je 80 mm široký a je vybaven veganským odpružením, takže je pohodlný pro delší stání při hraní na baskytaru nebo kytaru. Úchop, který poskytuje během hraní, zajišťuje, že váš nástroj zůstane stabilní. Funguje stejně dobře s akustickými a elektrickými kytarami, stejně jako s basovými kytarami.
Pomocí systému RAS můžete přesně upravit délky podle vašich potřeb.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kytarové pásy - Right On Straps |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | Veganská kůže |
| Minimální velikost: | 95 cm |
| Nastavitelná délka: | 59-150 cm |
| Nástroj: | kytara, akustická kytara, baskytara, mandolína, banjo, elektrická kytara |
| Polstrování: | 5 mm |
| Šířka pásu: | 8 cm |
| Země výroby: | Španělsko |
| Značka a výrobce: | Right On Strap, ADDRESS: C/ ARGENTINA, 6, 03750 PEDREGUER (ALICANTE) E-MAIL: info@rightonstraps.com |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
