Breathe-80 Black
Kód: 8419612000568Související produkty
Detailní popis produktu
Breathe-80 Black: Černý kytarový a basový pás Breathe má 265 perforací a uvnitř obsahuje speciální voděodolnou a prodyšnou membránu. To umožňuje rameni dýchat a zároveň zabraňuje prosakování potu do popruhu.
Skutečnou výhodou tohoto systému je, že udržuje popruh i rameno v suchu v závislosti na vašem potu, pohybu a délce nošení popruhu. To vám nepochybně pomůže zůstat při hraní mnohem pohodlnější. Řemínek Breathe je veganský, super lehký a polstrovaný, na rozdíl od jakéhokoli jiného basového popruhu na trhu. Je široký 8 cm, s nastavitelnou délkou od 103 do 130 cm.
Tento popruh jsme navrhli s ohledem na baskytaristy a váhu, kterou obvykle nesou. Stejně tak se však hodí i pro kytaristy! Další výhodou je nastavovací systém FLASH (Fast Length Adjustment System Harness), představený v roce 2017. Tento systém umožňuje snadné nastavení vašeho kytarového nebo basového řemínku, což usnadňuje váš nejlepší výkon. Popruh můžete zvednout nebo snížit jednoduchým zatažením, což je užitečné zejména u složitých kusů nebo přepínání nástrojů. Systém nastavení FLASH změní způsob, jakým hrajete!
Šířka: 5/16 '' - 8 cm
Barva: Černá
Nástroj: kytara, akustická kytara, baskytara, mandolína, banjo, baskytara, elektrická kytara
Minimální velikost: 40,55 in- 103 cm
Nastavitelné na: 40,5-130 cm
Polstrování: Polstrování 5 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kytarové pásy - Right On Straps |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8419612000568 |
| Barva: | Černá |
| Minimální velikost: | 103cm |
| Nastavitelná délka: | 130cm |
| Nástroj: | kytara, akustická kytara, baskytara, mandolína, banjo, baskytara, elektrická kytara |
| Polstrování: | 5mm |
| Šířka pásu: | 8cm |
| Značka a výrobce: | Right On Strap, ADDRESS: C/ ARGENTINA, 6, 03750 PEDREGUER (ALICANTE) E-MAIL: info@rightonstraps.com |
| Položka byla vyprodána… | |
Breathe-80 Black
Nastavení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
