Crunch black Guitar Strap
Kód: 8436612540634Související produkty
Detailní popis produktu
Kytarový popruh Crunch má povrch připomínající starověké rytiny, připomínající staré malby. Tento řemínek evokuje sílu a vytrvalost v průběhu času, dosažené díky jeho konstrukci z vysoce kvalitních materiálů.
Měří 6 cm a může se pochlubit nastavitelnou délkou v rozmezí od 95 do 145 cm, a to díky exkluzivnímu popruhu Righton Straps RAS (Righton Adjustment System), který umožňuje přesné přizpůsobení požadované délce.
Řemen Crunch je vyroben z textilu se syntetickými špičkami. Stejně jako zbytek kolekce MOJO jsou tyto řemeny vyráběny bez jakékoli formy týrání zvířat; je to veganský popruh.
Navíc má podšívku z mikrovlákna, která zabraňuje klouzání a odpuzuje pot. Tento popruh je polstrovaný 5 mm latexem a je nejen pohodlný, ale také lehký.
Na přední straně obsahuje dvě malé kapsy, držák trsátek a vzadu má tři otvory pro 3 trsátka. Už nikdy neztratíte výběr; je lepší je předat svému publiku. Všechno RightOn! popruhy jsou navrženy a vyrobeny ve Španělsku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kytarové pásy - Right On Straps |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Černá |
| Materiál: | textil, veganská kůže |
| Minimální velikost: | 100 cm |
| Nastavitelná délka: | 145 cm |
| Nástroj: | kytara, akustická kytara, baskytara, mandolína, banjo, elektrická kytara |
| Polstrování: | 5 mm |
| Šířka pásu: | 6 cm |
| Země výroby: | Španělsko |
| Značka a výrobce: | Right On Strap, ADDRESS: C/ ARGENTINA, 6, 03750 PEDREGUER (ALICANTE) E-MAIL: info@rightonstraps.com |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
