Divine Red Guitar Strap
Kód: 8419612000995Související produkty
Detailní popis produktu
Popruh na kytaru Divine Red: Popruh Divine je měkký, polstrovaný a má vzhled velmi podobný nubukové nebo broskvové kůži. Je to perfektní popruh pro zavěšení vašeho strunného nástroje, který mu dodává božský vzhled.
S inovativním designem je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů 100% bez zvířat. Je vybaven integrovanými držáky trsátek na obou koncích, zesílenými špičkami a lemováním podél těla popruhu pro větší odolnost.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kytarové pásy - Right On Straps |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8419612000995 |
| Barva: | černá, červená |
| Materiál: | Veganská kůže |
| Minimální velikost: | 95 cm |
| Nastavitelná délka: | 150 cm |
| Nástroj: | kytara, akustická kytara, baskytara, mandolína, banjo, baskytara, elektrická kytara |
| Polstrování: | 2,5 mm |
| Šířka pásu: | 6 cm |
| Země výroby: | Španělsko |
| Značka a výrobce: | Right On Strap, ADDRESS: C/ ARGENTINA, 6, 03750 PEDREGUER (ALICANTE) E-MAIL: info@rightonstraps.com |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
