Monte-Carlo Beige Guitar Strap
Kód: 8419612000179Související produkty
Detailní popis produktu
Béžový kytarový popruh Monte-Carlo: Tento popruh je čistě klasický automobil, závodní, rychlostní, motorický. Když jsme vytvářeli tento model, inspirovali jsme se perforovaným čalouněním klasických závodních vozů, řidičskými rukavicemi a velkými bakelitovými, dřevěnými a kovovými volanty. Vybavil se nám fascinující svět motorsportu a ano, mysleli jsme i na Steva McQueena, jeho nezdolného ducha a vůni hořících pneumatik.
Všechny řemínky Monte-Carlo mají tradiční systém nastavení Tri-glide. Jsou vyrobeny z perforovaných syntetických materiálů a mají měkké okraje zakončené naší signaturní vazbou. Tyto popruhy mají měkkou polstrovanou vrstvu, díky které z nich budete chtít udělat pohovku. Každý pásek je ručně stárnutý, což mu dodává jedinečný charakter. Uvnitř je materiál vždy béžový, a přestože jsme to tak neplánovali, můžete jej použít i oboustranně – dva popruhy v jednom!
Lze je snadno srolovat a umístit do tašky, protože jsou měkké a příjemné na dotek. Jsme na tento popruh velmi hrdí a doufáme, že se vám bude líbit stejně jako nám.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kytarové pásy - Right On Straps |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8419612000179 |
| Barva: | Béžová |
| Materiál: | Veganská kůže |
| Minimální velikost: | 90 cm |
| Nastavitelná délka: | 153 cm |
| Nástroj: | kytara, akustická kytara, baskytara, mandolína, banjo, baskytara, elektrická kytara |
| Polstrování: | 2,5 mm |
| Šířka pásu: | 6 cm |
| Země výroby: | Španělsko |
| Značka a výrobce: | Right On Strap, ADDRESS: C/ ARGENTINA, 6, 03750 PEDREGUER (ALICANTE) E-MAIL: info@rightonstraps.com |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
