Nashville Burgundy Guitar Strap
Kód: 8401070430773Související produkty
Detailní popis produktu
Kytarový popruh Nashville má povrch připomínající staré rytiny, nebo dokonce připomínající styl kovbojských bot. Toto je popruh pro dobrodružství. Tento řemen je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a s ručním lepením, proto tento řemen evokuje pevnost a vytrvalost v průběhu času.
Tento pásek je široký 6 cm. Stejně jako u všech MOJO Collection je i tento popruh vyroben bez jakéhokoli týrání zvířat.
Pás Nashville je vyroben ze syntetických materiálů a high-tech tkanin, s ohledem na životní prostředí. Materiály byly testovány, takže můžeme zajistit jejich odolnost.
Má také podšívku z mikrovlákna, která neklouže a odvádí vlhkost. Tento popruh je polstrovaný 5 mm latexem, díky čemuž je velmi pohodlný a lehký.
Na předním konci má dvě malé kapsy na trsátka a na zadním konci má dva "Zásobník pro rychlý výběr".
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kytarové pásy - Right On Straps |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | burgundská, hnědá, černá |
| Minimální velikost: | 100 cm |
| Nastavitelná délka: | 145 cm |
| Nástroj: | kytara, akustická kytara, baskytara, mandolína, banjo, elektrická kytara |
| Polstrování: | 5 mm |
| Šířka pásu: | 6 cm |
| Země výroby: | Španělsko |
| Značka a výrobce: | Right On Strap, ADDRESS: C/ ARGENTINA, 6, 03750 PEDREGUER (ALICANTE) E-MAIL: info@rightonstraps.com |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
