Race-60 B&W Guitar Strap
Kód: 8401070110767Související produkty
Detailní popis produktu
Race-60 B&W Guitar Strap: Race řemínek má klasický design připomínající závody historických automobilů: rychlost, šachovnicové vlajky, cílové čáry... Díky jednoduchému designu, zářivým barvám a špičkovým materiálům má tento řemínek vše. Co víc si můžete přát? Konkurenční cena a záruka kvality RightOn! Popruhy. K dispozici v několika barvách, určitě najdete tu, která dokonale ladí s vaší kytarou nebo basou. Od svého uvedení na trh je to hit, navržený tak, aby hladce splýval s ikonickými kytarovými barvami.
Tento popruh je 6 cm široký a nastavitelný mezi 95 a 145 cm, díky exkluzivnímu RightOn! Popruhy RAS (RightOn Adjustment System), které vám umožní upravit si ji na požadovanou délku.
Řemínek Race je vyroben z high-tech syntetických materiálů, přísně testovaných pro zajištění odolnosti. Stejně jako zbytek kolekce Mojo jsou tyto řemínky bez krutosti.
Navíc má podšívku z mikrovlákna s vynikající přilnavostí, vysoce odolná proti potu, i když se to může lišit v závislosti na uživateli. Řemínek je polstrovaný 5 mm latexem, na rozdíl od levných kartonových nebo plastových výplní používaných u konkurence. Naše polstrování je vyrobeno z latexu, stejného materiálu, jaký se používá u prémiových matrací.
Na předním konci popruhu jsou dvě malé kapsy na trsátka, zatímco vzadu jsou tři „zásobníky pro rychlý výběr“, takže už nikdy své trsátka neztratíte... je lepší je hodit svému publiku! Všechno RightOn! Popruhy jsou navrženy a vyrobeny ve Španělsku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kytarové pásy - Right On Straps |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8401070110767 |
| Barva: | Bílá |
| Materiál: | Veganská kůže |
| Minimální velikost: | 100 cm |
| Nastavitelná délka: | 145 cm |
| Nástroj: | kytara, akustická kytara, baskytara, mandolína, banjo, baskytara, elektrická kytara |
| Polstrování: | 5 mm |
| Šířka pásu: | 6 cm |
| Země výroby: | Španělsko |
| Značka a výrobce: | Right On Strap, ADDRESS: C/ ARGENTINA, 6, 03750 PEDREGUER (ALICANTE) E-MAIL: info@rightonstraps.com |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
