Race-60 HD Guitar Strap
Kód: 8401070111115Související produkty
Detailní popis produktu
Kytarový popruh Race-60 HD: Popruh Race má klasický design, který nás zavede zpět do starých automobilových závodů. V tomto případě jsme jej pojmenovali HD ne pro vysoké rozlišení, ale podle ikonických barev Harley-Davidson. Rychlost, šachovnicové praporky, cílové čáry... Tento design to vše připomíná. Stejně jako zbytek kolekce Mojo jsou tyto popruhy vyrobeny bez jakéhokoli týrání zvířat.
Má také podšívku z mikrovlákna, která nabízí skvělou přilnavost, zabraňuje nadměrnému uklouznutí a částečně odpuzuje pot. Popruh je polstrovaný 5 mm latexem, takže je velmi pohodlný a lehký.
Přední konec popruhu obsahuje dvě malé kapsy na trsátka, zatímco zadní část má tři „Fast Pick Dispensers“, malé štěrbiny určené k uchycení vašich trsátek. Už nikdy neztratíte další výběr... raději je hoďte svému publiku! Všechno RightOn! popruhy jsou navrženy a vyrobeny ve Španělsku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kytarové pásy - Right On Straps |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8401070111115 |
| Barva: | Bílá, Oranžová, Černá |
| Materiál: | Veganská kůže |
| Minimální velikost: | 100 cm |
| Nastavitelná délka: | 145 cm |
| Nástroj: | kytara, akustická kytara, baskytara, mandolína, banjo, baskytara, elektrická kytara |
| Polstrování: | 5 mm |
| Šířka pásu: | 6 cm |
| Země výroby: | Španělsko |
| Značka a výrobce: | Right On Strap, ADDRESS: C/ ARGENTINA, 6, 03750 PEDREGUER (ALICANTE) E-MAIL: info@rightonstraps.com |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
